Ana Sayfa / İnsan Kaynakları / İşe Alma ve Yerleştirme
Kurumsal

İşe Alma ve Yerleştirme

Synevo İnsan Kaynakları olarak işe alma ve yerleştirmede temel politikamız hiçbir ayrım yapmadan pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip kişilere eşit fırsatlar sunmak ve gelişim olanağı sağlamaktır.

Açık pozisyonlar kariyer siteleri üzerinden gelen başvurular, mevcut çalışanlar arasından terfi veya rotasyon, referans ve öneri yoluyla veya cv arşivi kullanılarak doldurulur.  Herhangi bir pozisyon için ihtiyaç oluştuğunda öncelikli olarak aday havuzunda olan başvurular, iş gereklerine göre değerlendirilir. İnsan Kaynakları departmanımız tarafından ilgili adaylarla irtibata geçilerek işe alım prosedürleri uygulamaya geçilir.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Staj Programı
Synevo'da ileriye yönelik aday kaynağı sağlamayı ve departmanların stajyer ihtiyacını karşılamayı amaçlayan bir stajyer yerleştirme programı uygulanır.

Meslek Liseli ve Üniversiteli öğrencileri kapsayan Staj Programımıza zorunlu olarak staj yapacak olan stajyerler başvurabilmektedir. Başvurular, departmanların taleplerine göre değerlendirildikten sonra belirlenen öğrenciler ile birebir ya da grup mülakatları gerçekleştirilmekte ve olumlu değerlendirilen adaylar staj programına dâhil edilmektedirler.

Belirli dönemlerde açılan Synevo Laboratuvarları staj programına başvurularınızı, sadece www.kariyer.net üzerinden yapabilirsiniz.
Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.