ÇOCUK DOSTU LABORATUVAR

Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arama Talebi Oluşturun!
Kişisel Verilerin Korunması sayfasında belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.
Danışma Hattı : 0850 4 20 20 20 Tüm Şubeler: Hafta İçi 08:00 - 18:00 / Cumartesi 08:00 - 17:00
Ataşehir-1 Şube: Pazar 08:30 - 17:00
Bodrum Şube: Hafta İçi 08:30 - 17:30 / Cumartesi 08:30 - 16:30

Çocuk Dostu Laboratuvar Olmamızın Bir Farkı Var!

Synevo Laboratuvarları’na numune vermek için gelen tüm bebek ve çocuklarımız artık bizim büyük ailemizin bir parçasıdır. Onların mutlulukla büyüyerek sağlıklı bir yetişkin olmaları en büyük dileğimizdir.
 • Synevo Laboratuvarları kurumsal süreçlerinde, bebek ve çocukları kendi başına bir birey olarak kabul ederiz. Ailenizin en narin bireyinin numune verme sürecini konforla ve rahatça tamamlaması öncelikli hedefimizdir. Her bebek ve çocuk hastamız en değerli emanetimizdir. Daha işleme başlamadan önce onları dinler ve dikkatle gözlemleyip tanıdıktan sonra işlem stratejimizi oluştururuz.
 • Synevo Laboratuvarlarında bebek ve çocuk numune alımı özellikle bu alanda deneyimi olan uzman ekip tarafından yapılır. Bebek ve çocuklarda kan alımı ciddi bir uzmanlık alanıdır ve deneyim gerektirir. Synevo’da bebek ve çocuklardan kan alımları sadece özenle seçilmiş bebek konusunda deneyimi olan personel tarafından gerçekleştirilir. Tüm Synevo şubelerinde bebek ve çocuk hastalardan numune alma konusunda deneyimli en az 2 personelimiz bulunmaktadır. Hemşirelerimiz çocuklarımızın ve bebeklerimizin özel ihtiyaçlarını bilirler. Kan alımı ve diğer her tür numune alımı işlemleri uzman personelimiz tarafından sabır ve dikkatle gerçekleştirilir.
 • 0-7 yaş aralığında numune alımı ekstra hassasiyet gerektirdiği için şubelerimizde numune alım işlemleri mutlaka alanında uzman 2 personelimiz ile gerçekleştirilir.
 • Özel tetkikler nedeni ile laboratuvarda uzun zaman geçirmesi gereken  minik misafirlerimiz ve ailelerine  rahatlık sağlamak için özel TV’li oda tahsis edilmektedir.
 • Synevo Laboratuvarları’nda numune alma odaları ve diğer numune alımları için düzenlenen tüm alanlar medikal ekibimizin görüşleri doğrultusunda ve iş akışlarına göre iç mimarlar tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Tüm alanlarda en üst düzeyde hijyen şartları sağlanır. Bizim için bebek/çocuk ve ailelerinin konforu çok önemlidir. Tüm çocuk numune alma odalarında işlem esnasında çocuğun dikkatini dağıtmak amacıyla beğenilen çizgi filmlerin gösterildiği büyük ekranlar, bebek hastalar için el tabletleri, çocuklara özel zemin ve duvar süsleri ve çocuk sedyesi bulunmaktadır.
Image title
 • Numune alım işlemleri sonrasında bebeklerin anneleri ile birlikte baş başa kalabilecekleri emzirme odalarımız bulunmaktadır.
 • Synevo Laboratuvarları’nda daima bebek ve çocuklara  özel donanım bulundurulur. Pediatrik numuneler için özel tüpler, kan alımı için özel kelebek setleri, özel enjektörler, rengârenk bandajlar, turnikeler, kahraman desenli holderler çekmecelerimizde hep hazırdır. Bebek/çocuktan numune alan hemşirelerimiz çocuklara yönelik kıyafetler giymektedir.
 • Synevo Laboratuvarları’nda bebek/çocuk konusunda uzman kadromuzun çocuklarla sözel ve davranışsal iletişimi güçlüdür. Numune alım sürecinde hemşirelerimiz bebek/çocuk için rahat ve güvenli ortamı sağlarken, bu durum ailelerini de rahatlatır. Synevo Laboratuvarları olarak bebek ve çocuk hastalarda başarının anne ve babaların rahat olmasına bağlı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle personelimiz işleme başlamadan önce anne ve babalara yönelik bir bilgilendirme yaparak onları da rahatlatmaktadır.
 • Laboratuvarlarımızda görevli tüm personel kendini, aileler için numune verme deneyimini en iyi şekilde sonuçlandırmaya adamıştır.
 • Synevo Laboratuvarları’nda aile, bebek ve çocuklar için rahat bekleme salonları, oyun alanları, atıştırmalık ve içecekler, numune veren her küçük şampiyon için cesaret diploması ve hediye oyuncaklar bulunmaktadır.
 • Ailelerin onayı doğrultusunda test sonuçları doktorları ile online olarak hızlıca paylaşılabilmektedir.
 • Ailelerin rahatı için şubelerimizin önlerinde otopark ya da vale hizmetlerimiz bulunmaktadır.
 • Çocuklarınıza verdiğimiz her hizmetten sonra memnuniyetinizi anket yaparak düzenli olarak ölçüyoruz. Her görüşünüz bizim için çok değerlidir. Şubelerimiz ortalama % 95 memnuniyet oranına sahiptir.
 • Synevo Laboratuvarları’na numune vermek için gelen tüm bebek ve çocuklarımız artık bizim büyük ailemizin bir parçasıdır. Onların mutlulukla büyüyerek sağlıklı bir yetişkin olmaları en büyük dileğimizdir.
Image title
Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıYayın PolitikasıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

Synevo Laboratuvarları, Medicover grubun global güç ve güveni ile Türkiye’de hizmet veren, bir Synevo Network kurumudur.

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.