Ana Sayfa / Hakkımızda / Türkiye'de Synevo
Kurumsal

Türkiye'de Synevo

Synevo Laboratuvarları, Stokholm Nasdaq borsasına kote, ağırlıklı olarak Avrupa’da Sağlık Hizmet sunumu alanında faaliyetlerini yürüten Medicover Holding’in laboratuvar (diagnostik) iş birimidir. Medicover Holding çatısı altında Synevo Laboratuvarları, Medicover Hastaneleri, Tıp Merkezleri, Endokrin Klinikleri, Diş Klinikleri, Tüp Bebek Merkezleri, Sporcu Sağlığı Merkezleri, Eczane Zincirleri yer alan, uluslararası zincir bir sağlık hizmet sunucusudur. Medicover Holding, 40.000’den fazla çalışanı ve yaklaşık 2 Milyar Euro’yu aşan geliri ile Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük sağlık hizmet sunucusudur.
2011 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve bugün 200’ün üzerinde sağlık profesyonelinin görev yaptığı Synevo, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Bodrum ve Fethiye’de laboratuvar ve şubeleri ile hizmet vermektedir.

Synevo, özellikle Spesifik İmmunoloji Alerji ve Genetik alanlarında Almanya’nın lider laboratuvarıdır. Sağlıklı Yaşam alanında Türkiye’de ileri diagnostik testleri ile de öne çıkmaktadır. Synevo, Sağlıklı Yaşam Tarzı, Kişiselleştirilmiş Koruyucu ve Önleyici Sağlık alanındaki ileri diagnostik testleriyle dünyanın önde gelen lider laboratuvarlarını Türkiye’de temsil ederek, global teknolojik gelişmeleri ve deneyimleri Türkiye’nin hizmetine sunmaktadır.

Genetik, Synevo Laboratuvarları’nın kapsamlı test yeteneklerini genetik testleri ile bütünleştiren stratejik bir iş alanıdır. Genetik alanında da pazar lideri olma hedefimize yönelik güçlü bir temel oluşturmak için Almanya’nın lider genetik laboratuvarı olarak uzun yıllara dayanan deneyimimizi Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz. Vizyonumuz genetik testleri tıbbi teşhis süreçlerinin merkezine yerleştirmektir.

Synevo Laboratuvarları Patoloji Bölümü 2010 yılında kurulmuştur. Synevo kurulduğu yıldan itibaren deneyimli ve profesyonel bir ekip ile önemli bir referans laboratuvar olarak, Türkiye genelinde birçok sağlık kuruluşuna patoloji alanında hizmet sağlamaktadır.

Synevo Türkiye, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Standardı ile, hasta memnuniyetini ön planda tutarak doğru, hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Synevo, Almanya Merkez Laboratuvarı’nda sahip olduğu kalite standartları, teknik altyapı ve teknolojik gelişmeleri tüm laboratuvarlarında uygulayarak şubelerinde aynı kalitede hizmet sunmayı garanti altına almaktadır. 

Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

Synevo Laboratuvarları, Medicover grubun global güç ve güveni ile Türkiye’de hizmet veren, bir Synevo Network kurumudur.

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.