Ana Sayfa / Gizlilik ve Güvenlik / Yayın Politikası
Kurumsal

Yayın Politikası

Synevo Laboratuvarları, içerik üretimine ve yayınına rehberlik eden katı bir yayın politikasına sahiptir. Politika, şirketin misyonu ve değerleri, içerik odağı, içerik oluşturma akışı, editoryal inceleme ve düzeltme süreci ve editoryal standartlara dayanmaktadır.
Web sitesinin misyonu ve değerleri, müşterilerine doğru ve güvenilir teşhis hizmetleri bilgileri sağlamak etrafında dönmektedir. Şirket, hizmetlerinin ve bülten içeriğinin tüm yönlerinde doğruluk, güvenilirlik, müşteri odaklılık, şeffaflık ve eğitime öncelik vermektedir.
Synevo Laboratuvarları, okuyucuların sağlıkları hakkında bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olan bilgilendirici ve eğitici içerik oluşturmaya odaklanmaktadır. İçerik, kapsamlı araştırmalara dayanmakta, doğruluğu kontrol edilmekte, tıp uzmanları tarafından incelenmekte ve önyargı veya çıkar çatışması içermemektedir.
Synevo Laboratuvarları, bir konu seçme, konuyu araştırma, bir taslak oluşturma, içeriği yazma, gözden geçirme ve düzenleme, tıbbi bir ekipten onay alma, içeriği yayınlama ve tanıtmayı içeren bir içerik oluşturma akışı izler.
Synevo Laboratuvarları, içeriğinin doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlamak için ilgili alanda uzmanlığa sahip lisanslı sağlık uzmanlarından oluşan bir tıbbi ekibe sahiptir. Herhangi bir içeriği yayınlamadan önce, tıbbi ekip içeriği kapsamlı bir şekilde gözden geçirir ve gerekli revizyonlar ve güncellemeler için geri bildirim sağlar. Şirket, tıbbi ekibinden gelen en son bulguları ve tavsiyeleri yansıtmak için içeriğini düzenli olarak günceller.
Synevo Laboratuvarları, teşhis hizmetleri ve bülten içerikleri makaleleri de dahil olmak üzere tüm içeriğinde doğruluk ve güvenilirliğe öncelik veren editoryal standartları benimsemektedir. Şirket, okuyucularının sağlıkları hakkında bilinçli kararlar almalarına yardımcı olan yüksek kaliteli içerik sunmayı taahhüt eder.

Editoryal Standartlarımız
Hem hastalar hem de doktorlar için güvenilir ve bilgilendirici içerik sağlamayı amaçlıyoruz.

  • Doğruluk ve güvenilirlik: Teşhis hizmetleri ürün sayfalarımız ve bülten içeriklerimiz, makalelerimiz de dahil olmak üzere tüm içeriğimizde doğru ve güvenilir bilgiler sağlamayı taahhüt ediyoruz. Tıp uzmanlarından oluşan ekibimiz, en yüksek doğruluk standartlarını karşıladığından emin olmak için tüm içeriği inceler ve doğruluğunu kontrol eder.
  • Kalite: Okuyucularımıza yardımcı olma arzusuyla, tıbbi durumlar, semptomlar, teşhis için gerekli tıbbi testler ve tedavi yaklaşımı hakkında eksiksiz bilgi vermeye çalışıyoruz.
  • Açıklık: Bilginin açık ve kolay anlaşılır bir şekilde sunulması gerektiğine inanıyoruz. İçeriğimiz sade bir dille yazılmıştır ve mümkün olduğunca tıbbi jargon kullanımından kaçınılmaktadır.
  • Güvenilir Kaynaklar: Bilimsel çalışmalar, tıp dergileri ve uzman görüşleri dahil olmak üzere tüm içeriğimiz için güvenilir kaynakları kullanıyoruz.

Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.

Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıYayın PolitikasıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

Synevo Laboratuvarları, Medicover grubun global güç ve güveni ile Türkiye’de hizmet veren, bir Synevo Network kurumudur.

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.