Ana Sayfa / Hakkımızda / Kalite Yaklaşımımız
Kurumsal

Kalite Yaklaşımımız

Kalite Güvencesi çağdaş laboratuvarcılık anlayışının en önde gelen unsurlarındandır. Synevo Türkiye ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyon prensipleri doğrultusunda, hasta memnuniyetini de ön planda tutarak, doğru, hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Synevo İstanbul Laboratuvarı 2010 yılında 5 yıl süreyle Almanya’nın saygın akreditasyon kuruluşu DAKKS’tan 549 test parametresi ile ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyon Belgesini almaya hak kazanmıştır. Synevo Ankara Laboratuvarı 2012 yılından itibaren Türkak tarafından ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyon belgesi ile akredite edilmiştir.

Kalite Yönetim İlkelerine göre Synevo Tıbbi Laboratuvarları, Almanya Laboratuvarında sahip olduğu standartları, teknik alt yapıyı ve teknolojik gelişmeleri tüm laboratuvarlarında aynı olacak şekilde uygulamakta, bu yaklaşım ile tüm şubelerinde aynı kalitede hizmet sunmayı garanti altına almaktadır.

Laboratuvarlarımızda çalışılan testler iç ve dış kalite kontrol programları ile denetlenmektedir. INSTAND, MLE, Lab-Quality, RIQAS, NEQAS, EUROIMMUN, BIORAD gibi belli başlı uluslararası kalite kontrol programlarına üyeliklerimiz düzenli olarak yapılmaktadır.
Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıYayın PolitikasıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

Synevo Laboratuvarları, Medicover grubun global güç ve güveni ile Türkiye’de hizmet veren, bir Synevo Network kurumudur.

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.