Ana Sayfa / Hakkımızda / Bültenler / Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı
Kurumsal

Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı

Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı.
Avrupa’nın Sağlıklı Yaşam Laboratuvarı Synevo Bodrum’da Açıldı!

Uluslararası laboratuvar zinciri olan Synevo, tüm dünyayı etkisi altına alan küresel pandemi döneminde Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Çoğunluk hissesi bir hayır kurumuna bağışlanan Medicover Holding bünyesindeki ‘Synevo’, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra 4’üncü şehirde 11. merkezini Bodrum’da açtı.

Sunuculuğunu oyuncu Barış Hayta’nın üstlendiği açılış törenine Synevo Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Genel Müdürü Gürkan Gelibolu, Synevo Bodrum Şube Medikal Müdürü Dr. Sevim Aydeniz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya, yönetim kurulu üyeleri Ülker İnan ve Yılmaz Algül ile birlikte yaklaşık 200 davetli katıldı. Açılışta gazeteci Ayşe Arman'ın rengarenk ‘Sakajewa İyilik Kolyeleri’ katılımcıların boynunu süslerken, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı ile işbirliği yapan Synevo, vakfın öğrencilerinin hazırladıkları seramik tabakları günün anısına katılımcılara hediye olarak verdi.

Synevo'nun, Avrupa'nın ‘sağlıklı yaşam laboratuvarı’ olduğunu belirten Synevo Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Genel Müdürü Gürkan Gelibolu, Bodrumluların sağlıklı yaşam testleri için artık büyük şehirlere gitmek zorunda kalmayacağını, Bodrum ve çevresinde yaşayanların 5 bin farklı testi tek bir sağlık hizmet sunucusunda yaptırabilme imkanına kavuştuğunu belirtti. Synevo Laboratuvarı Dünya Başkanı ve Medicover Holding İcra Kurulu Üyesi Benedikt Von Braunmuehl'nin de çok istemesine rağmen salgın nedeniyle açılışa gelemediğini anlatan Gelibolu, "Benedikt Von Braunmuehl, Türkiye'yi her zaman desteklemekte ve Synevo'nun Türkiye'deki gelişiminden de son derece memnun olduğunu her fırsatta ifade etmektedir. Bir Avrupa laboratuvar zinciri olan Synevo, kurduğu tüm laboratuvarlarında Almanya’daki standartları oluşturmaya maksimum özen gösteriyor. Bebek ve aile dostu, hekim muayanehanelerine yakın, iş yeri, ev, otel ve marinadan örnek alınabilecek şekilde tasarlanan donanımlı laboratuvara Berlin laboratuvarındaki standartların aynısı uygulandı” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise Bodrum’a yapılan her türlü sağlık kuruluşu yatırımlarına önemli destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirterek şunları söyledi: “Dünya çapında önemli işler yapan bu grubun Bodrum’da var olması, bizim için çok önemli. Böyle bir yatırımı buraya getirdiği için Synevo Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri Genel Müdürü Gürkan Gelibolu’nun şahsında Medicover grubuna da şükran ve minnetlerimi sunuyorum.”

Gazeteci Ayşe Arman ise ‘İyilik bulaşıcıdır’ diyerek, ‘Sakajewa İyilik Kolyeleri’ projesinin hayatlara nasıl dokunduğunu anlattı.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya ise modern insanın sağlıklı kalabilmek için önemli sağlık altyapılarına ihtiyaç duyduğunu ifade ederek “Bodrum olarak, en tepelerde yer alan bir kent olarak kendisini ispat etmiş bir sağlık kurumuna sahibiz. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki hem ticaret yapacaksınız, hem de toplumun örgütlenmesinde katkılarınız olacak” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından merkezin açılışı sosyal mesafe kurallarına uyularak yapıldı. - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
 - Pandemi Yabancı Yatırımcıyı Durduramadı - Synevo
Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.