Covid 19'a Karşı Bağışıklık
Analiz Paneli

Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arama Talebi Oluşturun!
Kişisel Verilerin Korunması sayfasında belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.
Danışma Hattı : 0850 4 20 20 20 Tüm Şubeler: Hafta İçi 08:00 - 18:00 / Cumartesi 08:00 - 17:00
Ataşehir Şube / Etiler Şube: Pazar 08:30 - 17:00
Covid 19'a Karşı Bağışıklık Analiz Paneli
Hemogram

Genel sağlık ve bağışıklık durumunuzu belirlemek; anemi, enfeksiyon, inflamasyon, kanama bozukluğu,çeşitli hastalık ve durumları taramak, teşhis etmek veya izlemek için yapılan testtir.

Vitamin C

Bağışıklık sisteminin güçlü kalabilmesi, cildin kolajen üretebilmesi, tendonların, bağ dokularının, damarların ve kıkırdağın yenilenebilmesi için C vitamini gereklidir.

Vitamin D3

D vitamini alımı ve serumda optimum D vitamini düzeyinin korunması sadece kemik,kalsiyum ve fosfor metabolizması için değil aynı zamanda genel sağlık ve bağışıklık için de çok önemlidir. D vitamini eksikliği ve yetersizliği çok yaygın olarak görülen bir sağlık problemidir; akut ve kronik hastalıklar için bir risk oluşturmaktadır.

Çinko

Çinko (Zn) birçok sağlıklı vücut fonksiyonu için gerekli bir elementtir. Çinko eksikliği iştah kaybı, kilo kaybı, ishal ve cilt lezyonlarının ortaya çıkması olarak kendini gösterir. Hücre çoğalması ve büyümesi için gerekli olan çinko da insan sağlığı yaşam ve iyi bir bağışıklık için gerekli olan mineraller arasındadır.Beslenmesinde yeterli çinko almayan kişiler çok sık üst solunum yolu enfeksiyonu geçirirler.Çinko takviyesiyle, enfeksiyon sıklığı azaltılabilir.

Salgısal IgA

Enflamatuar süreçlerin kontrol altında tutulmasını (örneğin, normal olarak patojenlerin veya alerjenlerin alınmasıyla ilişkili olan proinflamatuar sitokinlerin bastırılması) sağlar.Selektif İmmünoglobulin A (IgA) eksikliği en sık görülen primer immün yetmezlik nedenidir. IgA havayolları, sindirim sistemi mukozasını enfeksiyonlara karşı koruyan antikorlardır. IgA eksikliği olan kişilerde kanda bu antikorlar düşüktür ve bağışıklık azalmıştır. Yapılan bazı çalışmalarda IgA eksikliği olan hastalar alerjik ve otoimmün hastalıklara daha yatkın olduğu gösterilmiştir.

Selenyum

Selenyum vücudun sağlıklı kalması ve iyi bir bağışıklık için gerekli bir mineraldir. Selenyum, vücut için çok önemli olmasına rağmen, çoğu kişide eksiktir. Selenyum; üreme, tiroid bezi, DNA fonksiyonları ve enfeksiyon gibi durumların vücuda verebileceği zararları önler. Selenyum eksikliğinde bağışıklık sistemimiz ve karaciğerimiz bütün tehlikelere açık hale gelir.

Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.