Ana Sayfa / Hakkımızda / Duyurular / Tüm Gayretlerimiz Sağlığınız için!
Kurumsal

Tüm Gayretlerimiz Sağlığınız için!

Yeni Corona Virüs (Covid-19) nedeniyle tüm noktalarımızda hijyen önlemlerimizi maksimum düzeye çıkardık.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana, Synevo Laboratuvarları olarak en büyük önceliğimiz misafirlerimiz ve çalışanlarımızın sağlığıdır. Avrupa çapındaki hizmet ağından aldığımız güç ve bilgi birikimi ile tüm noktalarımızda sağlıklı bir ortamın korunmasına yönelik önlemlerimiz rutin olarak uygulanmaktadır. Bu doğrultuda tüm hizmet noktalarımızın ortak kullanım alanları düzenli olarak temizlenmekte ve antiseptik dezenfektanlar ile sterilize edilmektedir.

Son günlerde dünya çapında Pandemi seviyesine ulaşan Yeni Corona Virüs (COVID-19) salgınının hızla geniş kitlelere yayılması ve ülkemizdeki olası yayılma ihtimaline karşı, tüm misafir ve çalışanlarımızın sağlığı için riskleri en aza indirmek amacıyla rutin uygulamalarımıza ek bazı önlemleri de hayata geçirdik.


BU KAPSAMDA:

- Synevo Laboratuvarları’nın merkez laboratuvarları ve tüm şubelerinin ortak alan temizliği için; sağlığa zarar vermeyen, mikroorganizmaya kolayca penetre olan, toksik olmayan, geniş etki spektrumlu, inaktivasyona dirençli; Sağlık Bakanlığı, NSF ve DEFRA onaylı Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile dezenfeksiyon uygulaması yapılmaktadır.

- Kapı kolları, turnikeler, asansör butonları, trabzanlar, masa telefonları, masalar ve ortak alanlar daha sık dezenfekte edilmektedir.

- Periyodik olarak, tüm çalışanlarımıza verilen hijyen eğitimlerinin sıklığı artırılmış olup, Yeni Corona Virüs (COVID-19) hakkında bilgilendirme eğitimleri  de verilmektedir.

- Tüm şube ve mobil ekiplerimizde görevli numune alımı yapan personelimiz, eldiven, maske ve dezenfektan kullanmaktadır.

- Grip, yüksek ateş ve nefes darlığı şikayeti olan ve son 14 gün yurt dışı seyahatinde bulunan çalışanlarımız, en yakın sağlık kuruluşlarına yönlendirilmektedir. Sadece doktor tarafından çalışmalarına engel bir durum olmadığı bildirilen çalışanlarımızın görevlerine devam etmesine izin verilmektedir. Ayrıca yurt dışına gitmiş olan çalışanlarımız 14 günlük karantina süresini işe gelmeden tamamlamaktadır.

- Yeni Corona Virüs (COVID-19) için en önemli koruyucu tedbirin el hijyeni olduğundan hareketle, tüm şubelerimizin ortak alanlarındaki dezenfektanlar artırılmıştır.

- Merkez laboratuvarlar ve tüm şubelerde çalışanlarımızın işe gelişi esnasında temassız ısı ölçer ile vücut ısısı ölçümü yapılmakta ve yüksek ateş tespit edilen çalışanlarımız işyerine kabul edilemeyerek, en yakın sağlık kuruluşuna sevki yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün yönlendirmeleri doğrultusunda önlemlerimizi en üst seviyede tutarak, siz değerli misafirlerimize dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz...

Yüksek Standartlarda Kalite Akreditasyonu
Synevo Laboratuvarları Merkezleri TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Kalite ve Yeterlilik Sertifikalarına sahiptir.
10 Avrupa
Ülkesi
90 Laboratuvar
Merkezi
5.500 Uzman Personel
120 Milyon Toplam Yıllık Test
E-Posta Bülteni

E-Bültenimize üye olarak, gelişmelerden, kampanyalardan ve bizden haberdar olabilirsiniz.

Kişisel Verilerin KullanımıGizlilik Politikası
Sizi Dinliyoruz...

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı, Ortadoğu Plaza No:73 K:4 PK.34384 Okmeydanı, Şişli / İstanbul 0850 4 20 20 20

Takip Edin

© 2015 Synevo Laboratuvarları | Tüm Hakları Saklıdır.
İstanbul Laboratuvarları Ticaret A.Ş.
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez.